Hades en Last of Us Part II leiden de genomineerden voor de Game Awards 2020

The Game Awards keert op 10 december terug voor 2020, en naast de nieuwe onthullingen voor aankomende pc-games, er is daar ook een hele prijsuitreiking. De genomineerden voor The Game Awards zijn zojuist bekendgemaakt in alle grote categorieën, en het ziet er naar uit dat het een bijzonder sterk jaar wordt voor PlayStation, maar er zitten ook veel pc-games in de mix.

Genomineerden voor Game van het jaar beschikbaar op pc zijn onder meer Hades en Doom Eternal – maar ja, consoles zijn ook goed. Nintendo’s Animal Crossing: New Horizons is ook beschikbaar voor GotY, maar PlayStation 4 heeft de meest populaire exclusives: Final Fantasy VII Remake, Ghost of Tsushima en The Last of Us Part II zijn allemaal in de prijzen voor dit jaar.

Genomineerden voor The Game Awards worden gekozen door een panel van 95 media en influencers – ja, inclusief je vrienden hier bij PCGamesN. Het nominatieproces staat open voor elk spel en het panel zal binnenkort stemmen over de uiteindelijke winnaars in elke categorie. Stemmen van fans tellen ook mee bij het bepalen van de winnaars, dus je kunt naar de officiële site voor meer informatie over hoe u uw eigen stem kunt uitbrengen.

De grootste games in alle categorieën dit jaar zijn The Last of Us Part II met in totaal tien nominaties en Hades met acht. Er zijn dit jaar veel geweldige games, dus overweeg de onderstaande lijst als een kans om in te halen wat je hebt gemist.

Spel van het jaar

  • Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
  • Doom Eternal (id Software / Bethesda)
  • Final Fantasy VII Remake (Square Enix)
  • Ghost of Tsushima (Sucker Punch / SIE)
  • Hades (Supergiant Games)
  • The Last of Us Part II (Naughty Dog / SIE)

Beste spelrichting

  • Final Fantasy VII Remake (Square Enix)
  • Ghost of Tsushima (Sucker Punch / SIE)
  • Hades (Supergiant Games)
  • Halfwaardetijd: Alyx (ventiel)
  • The Last of Us Part II (Naughty Dog / SIE)

Beste verhaal

  • 13 Sentinels: Aegis Rim (George Kamitani)
  • Final Fantasy VII Remake (Kazushige Nojima, Motomu Toriyama, Hiroki Iwaki, Sachie Hirano)
  • Ghost of Tsushima (Ian Ryan, Liz Albl, Patrick Downs, Jordan Lemos)
  • Hades (Greg Kasavin)
  • The Last of Us Part II (Neil Druckmann, Halley Gross)

Beste Art Direction

  • Final Fantasy VII Remake (Square Enix)
  • Ghost of Tsushima (Sucker Punch / SIE)
  • Hades (Supergiant Games)
  • Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios / Xbox Game Studios)
  • The Last of Us Part II (Naughty Dog / SIE)

Beste score en muziek

  • Doom Eternal (Mick Gordon)
  • Final Fantasy VII Remake (Nobuo Uematsu, Masahi Hamauzu, Mitsuto Suzuki)
  • Hades (Darren Korb)
  • Ori and the Will of the Wisps (Gareth Coker)
  • The Last of Us Part II (Gustavo Santaolala, Mac Which)

Beste audio-ontwerp

  • Doom Eternal (id Software / Bethesda)
  • Halfwaardetijd: Alyx (ventiel)
  • Ghost of Tsushima (Sucker Punch / SIE)
  • Resident Evil 3 (Capcom)
  • The Last of Us Part 2 (Naughty Dog / SIE)

Beste optreden

  • Ashley Johnson als Ellie in The Last of Us Part II
  • Laura Bailey als Abby in The Last of Us Part II
  • Daisuke Tsuji als Jin Sakai in Ghost of Tsushima
  • Logan Cunningham als Hades in Hades
  • Nadji Jeter als Miles Morales in Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Games voor impact

  • Indien gevonden … (DREAMFEEL / Annapurna Interactive)
  • Kentucky Route Zero: TV Edition (Cardboard Computer / Annapurna Interactive)
  • Spiritfarer (Thunder Lotus Games)
  • Vertel me waarom (Dontnod Entertainment / Xbox Game Studios)
  • Door de donkerste tijden (Paintbucket Games)

Beste lopende game

  • Apex Legends (Respawn / EA)
  • Destiny 2 (Bungie)
  • Call of Duty Warzone (Infinity Ward / Activision)
  • Fortnite (Epic Games)
  • No Man’s Sky (Hello Games)

Beste indiespel

  • Carrion (Phobia Game Studio)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver)
  • Hades (Supergiant Games)
  • Spelunky 2 (Mossmouth)
  • Spiritfarer (Thunder Lotus Games)

Beste mobiele game

  • Onder ons (InnerSloth)
  • Call of Duty Mobile (TiMi Studios / Activision)
  • Genshin-impact (miHoYo)
  • Legends of Runeterra (Riot Games)
  • Pokémon Café Mix (Genius Sonority)

Beste community-ondersteuning

  • Apex Legends (Respawn / EA)
  • Destiny 2 (Bungie)
  • Fall Guys (Mediatonic / Devolver)
  • Fortnite (Epic Games)
  • No Man’s Sky (Hello Games)
  • Valorant (Riot Games)

Innovatie in toegankelijkheid

  • Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
  • Geaard (Obsidian / Xbox Game Studios)
  • HyperDot (Tribe Games)
  • The Last of Us Part II (Naughty Dog / SIE)
  • Watch Dogs Legion (Ubisoft Toronto / Ubisoft)

Beste VR / AR-game

  • Dreams (Media Molecule / YOU)
  • Halfwaardetijd: Alyx (ventiel)
  • Marvel’s Iron Man VR (Camoflaj / SIE)
  • Star Wars: Squadrons (Motive Studios / EA)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (Skydance Interactive)

Beste actiespel

  • DOOM Eternal (id Software / Bethesda)
  • Hades (Supergiant Games)
  • Halfwaardetijd: Alyx (ventiel)
  • Nioh 2 (Team Ninja)
  • Streets of Rage 4 (DotEmu)

Beste actie- / avonturenspel

  • Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
  • Ghost of Tsushima (Sucker Punch / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (Insomniac Games / SIE)
  • Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios / Xbox Game Studios)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn / EA)
  • The Last of Us Part II (Naughty Dog / SIE)

Beste rollenspel

  • Final Fantasy VII Remake (Square Enix)
  • Genshin-impact (miHoYo)
  • Persona 5 Royal (Atlus, P Studios)
  • Wasteland 3 (inXile Entertainment / Koch)
  • Yakuza: Like a Dragon (Ryu Ga Gotoku Studio / Sega)

Beste vechtspel

  • Granblue Fantasy: Versus (Arc System Works / Cygames)
  • Mortal Kombat 11 / Ultimate (NetherRealm Studios / WB Games)
  • Street Fighter V: Champion Edition (Dimps / Capcom)
  • One Punch Man: A Hero Nobody Knows (Spike Chunsoft / Bandai-Namco)
  • ONDER NACHTGEBOORTE Exe: laat[cl-r] (French Bread / Arc System Works)

Beste familiespel

  • Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Toys for Bob / Activision)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver)
  • Mario Kart Live: Home Circuit (Velan Studios / Nintendo)
  • Minecraft Dungeons (Mojang / Double Eleven / Xbox Game Studios)
  • Paper Mario: The Origami King (Intelligent Systems / Nintendo)

Beste Sim / Strategiespel

  • Crusader Kings III (Paradox Development Studio / Paradox)
  • Desperados III (Mimimi Games / THQN)
  • Gears Tactics (Splash Damage / The Coalition / Xbox Game Studios)
  • Microsoft Flight Simulator (Asobo / Xbox Game Studios)
  • XCOM: Chimera Squad (Firaxis / 2K)

Beste sport- / racespel

  • Dirt 5 (Codemasters Cheshire / Codemasters)
  • F1 2020 (Codemasters Birmingham / Codemasters)
  • FIFA 21 (EA Vancouver / EA Sports)
  • NBA 2K21 (visuele concepten / 2K)
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (Vicarious Visions / Activision)

Beste multiplayer-game

  • Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
  • Onder ons (InnerSloth)
  • Call of Duty: Warzone (Infinity Ward / Raven / Activision)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver)
  • Valorant (Riot Games)

Beste debuutspel

  • Carrion (Phobia Game Studio / Devolver)
  • Mortal Shell (Cold Symmetry / Playstack)
  • Raji: An Ancient Epic (Nodding Heads Games)
  • Röki (Polygon Treehouse / CI Games)
  • Fasmofobie (kinetische spellen)

Content Creator of the Year

  • Alanah Pearce
  • NickMercs
  • TimtheTatman
  • Jay Ann Lopez
  • Valkyrae

Beste Esports-game

  • Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward / Raven / Activision)
  • Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
  • Fortnite (Epic Games)
  • League of Legends (Riot Games)
  • Valorant (Riot Games)

Beste Esports-atleet

  • Ian “Crimsix” Porter / Call of Duty
  • Heo “Showmaker” Su / League of Legends
  • Kim “Canyon” Geon-bu / League of Legends
  • Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro / Call of Duty
  • Matthieu “ZywOo” Herbaut / CS: GO

Beste Esports-team

  • DAMWON Gaming / League of Legends
  • Dallas Empire / Call of Duty
  • San Francisco Shock / Overwatch League
  • G2 Esports / League of Legends
  • Teamgeheim / DOTA2

Beste sportevenement

  • BLAST Premier: Spring E2020 European Finals (CS: GO)
  • Call of Duty League Championship 2020
  • IEM Katowice 2020 (CS: GO)
  • League of Legends Wereldkampioenschap 2020
  • Overwatch League Grand Finals 2020

Beste sportgastheer

  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Alex “Machine” Richardson
  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • James “Dash” Patterson
  • Jorien “Sheever” van der Heijden

Als u op zoek bent naar meer van de beste pc-games, kunt u die link volgen.

READ  Flight Simulator 2020 zou een spel van Microsoft kunnen zijn om zijn pc-gamingactiviteiten nieuw leven in te blazen
Written By
More from Max Mcgee

Verklaring van Microsoft-bestanden ter ondersteuning van epische games tegen Apple

Microsoft is in de strijd tussen Epic Games en Apple gestapt door...
Read More

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *