NCAA Championship 2021: download en print de boog

Het NCAA-kampioenschap is terug. Dit is het moment om de kanalen op uw tv te zoeken.

Het toernooi begint donderdag met de “First Four” -wedstrijden op de Indiana University en Purdue University en begint op vrijdag met de eerste-ronde-wedstrijden.

Het programma verschilt dit jaar enigszins, met de wedstrijden in de openingsronde op vrijdag en zaterdag (in tegenstelling tot het reguliere schema van donderdag tot en met vrijdag) en de wedstrijden in de tweede ronde op zondag en maandag (in plaats van zaterdag en zondag).

Net als twee jaar geleden wordt elke NCAA Tournament-game live gestreamd op TBS, CBS, TNT en truTV, samen met de March Madness-app.

De tijden en locaties zijn nog niet bekendgemaakt, maar we hebben wel de beoordelingen en wedstrijden en weten dat alle wedstrijden in Indiana zullen worden gespeeld. De meeste van deze spellen zullen op verschillende locaties in Indianapolis worden gespeeld.

Klik hier Voor het NCAA-kampioenschap van dit jaar, pdf, afdrukbaar.

Hier zijn de overeenkomsten:

2021 NCAA kampioenschema

De eerste vier

Donderdag 18 maart

(Macy Arena, West Lafayette, IN; Assembly Hall, Bloomington, IN)

Norfolk vs. Appalachian State (16 zaden, westelijke regio)

Wichita v. Drake (11 zaden, westelijke regio)

Mount St.Mary versus Zuid-Texas (16 zaden, Eastern District)

Michigan State tegen University of California (11 Seed, Eastern District)

eerste ronde

19-20 maart

West – (Zaterdag / maandag)

(1) Gonzaga v. (16) Norfolk / Appalachia State

(8) Oklahoma versus (9) Missouri

(5) Creighton vs. (12) UC Santa Barbara

(4) Virginia tegen (13) Ohio

(6) USC vs. (11) Wichita State / Drake

READ  5 voetbalwedstrijden op de middelbare school om in week 2 in het mobiele gebied te bekijken

(3) Kansas vs (14) oostelijk Washington

(7) Oregon vs. (10) Virginia Commonwealth University

(2) Iowa v. (15) Grand Canyon

Zuiden – (Vrijdag zondag)

(1) Baylor v. (16) Hartford

(8) North Carolina versus (9) Wisconsin

(5) Villanova v. (12) Winthrop

(4) Bordeaux vs (13) Noord-Texas

(6) Texas Tech vs. (11) Utah

(3) Arkansas versus (14) Colgate

(7) Florida vs. (10) Virginia Tech

(2) Ohio State vs (15) Oral Roberts

Midden-Oosten – (Vrijdag zondag)

(1) Illinois vs. (16) Drexel

(8) Loyola Chicago v. (9) Georgia Tech

(5) Tennessee tegen (12) Oregon

(4) Oklahoma vs. (13) Liberty

(6) San Diego tegen (11) Syracuse

(3) West Virginia v. (14) Staat Morehead

(7) Clemson tegen (10) Rutgers

(2) Houston tegen (15) Cleveland State

Oost – (Zaterdag / maandag)

(1) Michigan vs. (16) Mt St Marys / Texas Southern

(8) LSU vs. (9) Saint Bonaventure

(5) Colorado versus (12) Georgetown

(4) Florida vs. (13) Commando van de Verenigde Naties in Greensboro

(6) BYU vs. (11) Michigan State / UCLA

(3) Texas vs. (14) Abilene Christian

(7) Okon v. (10) Maryland

(2) Alabama tegen (15) Iona

De tweede fase

– 21-22 maart – Indianapolis (Bankers Life Fieldhouse, Hinkle Fieldhouse, Indiana Farmers Coliseum en Lucas Oil Stadium)

Regio’s

– 27-30 maart – Indianapolis (Bankers Life Fieldhouse, Hinkle Fieldhouse)

De laatste vier

– 3 en 5 april – Indianapolis (Lucas Oil Stadium)

Written By
More from Eda Greene

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *