Resultaten Casablanca World Fighters

Resultaten Casablanca World Fighters

updaten: Dit verhaal is bijgewerkt met de eindresultaten.

Casablanca World Fighters is het laatste regionale kwalificatietoernooi voor het SNK Wereldkampioenschap en zoals je uit de naam kunt afleiden, vindt het plaats in Casablanca, Marokko.

Opvallende spelers die deelnemen zijn onder meer VS|Frezzer, Bubblan, Frionel, Ichisim, Wolfman, Abdoukof, Hintati, RKS|Luigi, InfernoKong, VS|Zantetsu en nog veel meer.

Bijna 120 mensen hebben zich aangemeld om deel te nemen aan King of Fighters 15 tijdens het evenement, dus er is nog een lange weg te gaan vóór de finale.

Omdat dit toernooi direct leidt tot een plek in het SNK Wereldkampioenschap, is het duidelijk dat er veel op het spel staat voor de deelnemers.

Naast King of Fighters 15 komt er ook een side-toernooi in King of Fighters 13.

1. VS|Vriezer (Benimaru, Isla, Heidern)
2. HSN (Iori, Shermy, Isla | Benimaru, Iori, Shermy | Overige)
3. Cyborg (Cola, Ralph, Orochi Yashiro | anderen)
4. MDJS-E|Adboukof (Webb, Guentz, Isla | anderen)
5. Etchisme (Ganzen, Ralph, Heidern)
5. V3K (Blauwe Mary, Koning, Shermy | Blauwe Mary, Leona, Metincon)
7. Infernokong (Omega Rugal, koning van de dinosaurussen, Antonov)
7. Poblanc (K', Kim, As | K', Web, As)

9. Wolfman (Sylvie, Yuri, Isla | Andy, Yuri, Isla)
9. RKS|Luigi (Shun'ei, Kukri, Isla | Shun'ei, Orochi Shermie, Isla)
9. VS|Zantetsu (Eiland, Zweep, Rots)
9. Hentati (Máxima, Iori, Athene)
13. FCF|Raizo (Kukri, Athene, Dolores)
13. HM|Megaman (Kim, Isla, Shermy | Yashiro, Shermy, Isla)
13. Freonil (Ez, Kim, Rio)
13. Ziwa (Benimaru, Yashiro, Iori)

• Grote Finale, Groep A: VS|Frezzer (Benimaru, Isla, Heidern) versloeg HSN (Benimaru, Iori, Shermi | Isla, Iori, Shermi) met 3-2.

READ  Saints James Winston verlaat de wedstrijd na kniegespen

• Verliezersfinale: HSN (Orochi Yashiro, Isla, Shermy | Iori, Isla, Shermy) schakelde Cyborg (Cola, Ralph, Orochi Yashiro) uit met 3-2.

• Verliezers in de halve finale: Cyborg (Cola, Ralph, Orochi Yashiro) versloeg MDJS-E|Abdukov (Webb, Gunitz, Isla | Leona, Isla, Webb) met 3-0.

• Winnaarsfinale: VS|Frezzer (Benimaru, Isla, Heidern) versloeg HSN (Iori, Isla, Shermy | Benimaru, Isla, Shermy) met 3-2.

• Cyborg (Cola, Ralph, Orochi Yashiro) schakelde V3K (Blue Mary, King, Shermy | Blue Mary, Leona, Mittenkon) uit met 3-1.

• MDJS-E|Abdukov (Webb, Gunitz, Isla) schakelde Echisim (Ez, Ralf, Heidern) uit met 3-1.

• Cyborg (Cola, Omega Yashiro, Ralph) schakelde Poblanc (K', Kim, Ash) uit met 3-2.

• MDJS-E|Abdokov (Webb, Metincon, Goentz) schakelde Infernokong (Omega Rugal, Dinosaur King, Antonov) uit met 3-1.

• Winnaars van de halve finale: HSN (Benemaru, Iori, Sherme) versloeg Ichisim (Ez, Ralf, Heidern) met 3-0.

• Winnaars van de halve finale: VS|Frezzer (Benemaru, Isla, Heidern) versloeg V3K (Blue Mary, Shermy, King | Blue Mary, Leona, Metinkon) met 3-0.

Bekijk gevechtslogboek

1. X-Frame (Kim, meneer Karate, vice)
2. Wolfman (Andy, Chen, Yuri | Duo Lun, Yuri, Chen)
3. Ragnosus (Kenso, Deo-Lone, Shen)
4. Ichisime (Benimaru, ex Iori, Kim | Benimaru, Kim, Iori)
5. Freonil (Kyo, Shin, Iori)
5. Ziwa (Banimaru, Meesterkarate, EX Iori)
7. VS|Frazier (Mr. Karate, Chen, Kim)
7. G7M (Kim, meneer Karate, Yuri)

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *